Zaznacz stronę

Na czym polega trening EMS?

 

EMS oznacza Electrical Muscle Stimulation i jest metodą stymulacji mięśni za pomocą impulsów elektrycznych. Trening wykonuje się w specjalnie zaprojektowanych kamizelkach, umożliwiających przepływ impulsów elektrycznych. Podczas elektrostymulacji mięśnie pracują wydajniej, tkanka tłuszczowa spalana jest szybciej, dzięki czemu na rezultaty nie musimy długo czekać. Ponadto trening EMS daje efekty podobne jak przy rehabilitacji wzmacniając między innymi mięśnie pleców, co pozwala na redukcje wielu dolegliwości.

W trakcie treningu używany jest lekki, bezprzewodowy kombinezon ułatwiający wykonywanie ćwiczeń i nieograniczający ruchów. Strój łączy się z modułem sterującym za pomocą Wi-Fi. W trakcie treningu używamy obciążenia, jakie daje nam nasze ciało, oraz korzystamy z dodatkowych sprzętów fitness, co wpływa na atrakcyjność treningów i przyśpiesza efekty. Nad przebiegiem sesji zawsze czuwa trener, który pokazuje wszystkie ćwiczenia i dba o bezpieczeństwo oraz poprawność ich wykonywania.

Skuteczność metody EMS

Metoda elektrycznej stymulacji mięśni jest powszechnie znana i stosowana w trakcie rehabilitacji. Do niedawna nie dostrzegano jednak możliwości wykorzystania jej w treningu. Skuteczność EMS potwierdzona została naukowo. Wyniki badań ukazały, że redukcja tkanki tłuszczowej następowała znacznie szybciej podczas treningów EMS niż w trakcie tradycyjnych ćwiczeń, efekty były widoczne już po 6 treningach. Zaobserwowano także korzyści zdrowotne, jak redukcja bólu pleców czy odciążenie stawów. Dzięki regularnym ćwiczeniom i zdrowej diecie znacznie szybciej można osiągnąć wymarzone efekty.

}

Oszczędność czasu

Jeden trening to tylko 20 minut ćwiczeń

szybkie efekty

Na efekty treningów nie trzeba długo czekać. Juz po kilku treningach zauważysz, jak zmienia się Twoje ciało, poprawia kondycja oraz mijają bóle

odciążenie stawów

Metoda EMS pozwala w bardzo krótkm czasie, bez obciążania stawów, osiągnąć efekty wielogodzinnych ćwiczeń na siłowni 

Z

Skuteczna walka z cellulitem

Każdy trening EMS to efektywna i skuteczna walka z niechcianym cellulitem

Pobudzenie mięśni głębokich

W trakcie ćwiczeń stymulowane są nawet te grupy mięśniowe, których nie wykorzystujemy w normalnym treningu

Zapisz się na trening

To pierwszy krok do osiągnięcia celu

Wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy akceptujesz
Politykę Prywatności